BEZPIECZNE WAKACJE

UBEZPIECZ SWOJE DZIECKO NA WAKACJE!!!

JUŻ 23 CZERWCA ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE WYDARZENIE. AUTORSKIE WARSZTATY  Safe&Brave TO DOPASOWANY DO WIEKU PROGRAM, DOSTARCZAJĄCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY WIEDZY Z ZAKRESU SZEROKO POJĘTEGO BEZPIECZEŃSTWA.

Wakacje to nie tylko okres beztroskiej zabawy. To również czas nowych doświadczeń, wyzwań, decyzji, ale też zagrożeń. Nie uchronimy naszych dzieci przed wszystkim, ale jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko, wyposażając je w niezbędną wiedzę i umiejętności specjalne.  Nie pozwólmy, aby strach przed rozmową na tzw. „trudne tematy” sprawił, że nasze dzieci staną się podatnymi na wpływy ofiarami. Świadome, pewne siebie dziecko, podejmuje mądre i bezpieczne decyzje.  

TEMATYKA WARSZTATÓW:

  • Rozpoznawanie sytuacji niebezpiecznych, prewencja oraz skalowanie reakcji
  • Komunikacja interpersonalna i budowanie pozytywnych relacji
  • Asertywność oraz umiejętność mówienia „NIE”
  • Nasze granice fizyczne i ich ochrona
  • Podejmowanie bezpiecznych decyzji
  • Odpieranie presji grupy
  • 12 rodzinnych zasad bezpieczeństwa
  • Trening praktyczny odpowiednich reakcji w sytuacji zagrożenia

Materiały szkoleniowe otrzymują dzieci, ale również rodzice. Będzie to między innymi zbiór niezbędnych reguł bezpieczeństwa, o których muszą pamiętać zarówno dzieci jak i rodzice. Dzieci dostaną pakiet upominków przypominających o ważnych zasadach.

Zapewniamy zdrowy posiłek dla dzieci podczas przerwy.

Zajęcia są prowadzone metodami warsztatowymi, opartymi na aktywności własnej uczestników. Uczymy się przez doświadczenie, dyskusje, ćwiczenia, dramy, ale również trenujemy fizycznie. Dzieci uczestniczą w symulacjach realnego zagrożenia i uczą się prawidłowych reakcji w sytuacjach trudnych.

  • GODZ. 09:00- 14:00 DZIECI W WIEKU 5- 8 LAT,
  • GODZ. 15:00- 20:00 DZIECI W WIEKU 9-12 LAT

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego otrzymanego po zgłoszeniu na maila: kontakt@safeandbrave.com, skorzystanie z formularza na stronie www.safeandbrave.com (wydarzenia) lub wypełnienie linku z QR kodu oraz wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto: 30 1140 2004 0000 3102 7689 9757 LET Arletta Wojtala- Rogowska. W tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka, nazwę warsztatu oraz jego datę. Zaliczka jest bezwrotna.

Ilość miejsc ze względu na powagę tematu jest mocno ograniczona.

Cena warsztatów 5 godzinnych wynosi 250 zł /dziecko, 200 zł dla członków THE PLACE lub GKMA. Rodzeństwo otrzymuje zniżkę 30 % dla każdego dziecka.

Wszelkie informacje: kontakt@safeandbrave.com, TEL: 500 172 363 lub 513 210 270

Formularz zgłoszeniowy: