Arletta Wojtala-Rogowska

Psycholog, pedagog i coach w jednym.

Pomysłodawczyni  oraz założycielka projektu SAFE & BRAVE Współzałożycielka centrum rozwoju i bezpieczeństwa THE PLACE w Łodzi. Zdobyta wiedza pozwala jej zadawać tzw. trafne pytania, które nie tylko skłaniają do myślenia ale również pobudzają do zmiany. Wychodzi z założenia, że „tu i teraz” można wiele zdziałać i zmienić.

 

Moją pasją jest uczenie dzieci i młodzieży radzenia sobie w różnych życiowych sytuacjach, ponieważ ludzie mający wgląd w siebie, dysponujący szerszym repertuarem działań rzadziej doświadczają negatywnych konsekwencji stresu, lepiej odnajdują się w sytuacjach trudnych .
Wiem, że nie uchronimy naszych pociech przed wszystkim, ale jeśli wyposażymy je w odpowiednie umiejętności, możemy być pewni, że same dadzą sobie radę.
Zachęcam do rozmowy o bezpieczeństwie w sposób łagodny, konkretny, ale nie budzący lęku.

 


Jarosław Rogowski
Założyciel i szef szkolenia GLOBAL KRAV MAGA ACADEMY, expert bezpieczeństwa osobistego oraz walki wręcz. Od lat prowadzi szkolenia dla służb firm instytucji oraz osób prywatnych. Główna tematyka szkoleń to podejmowanie racjonalnych decyzji w stresie oraz zarządzanie sytuacją kryzysową. Współtwórca i główny zarządzający w centrum rozwoju i bezpieczeństwa THE PLACE.
W projekcie SAFE &BRAVE odpowiedzialny za tematykę samoobrony oraz wspieranie projektów.
www.jaroslawrogowski.pl